Škôlky – Opatrovateľské služby

 

* Voľné termíny môžete nájsť cez ->  VYHĽADAŤ „voľná hodina „

Loading Udalosti

Udalosti for január 2019

Udalosti Search and Views Navigation

Udalosť Views Navigation

Calendar of Udalosti

Calendar of Udalosti
pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota nedeľa

ZATVORENÉ

ZATVORENÉ

HA SLÁVIA DORAST

3

HA SLÁVIA DORAST

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE HOKEJKA A PUK

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE MIX

EVAN. SPOJ. ŠKOLA

HA Slávia Dorast

POLICIA – D

Verejné korčuľovanie MIX

Verejné korčuľovanie MIX

Hodina na prenájom

POLICIA – P

SWIETELSKY

BLESKY

9

Hodina na prenájom

„K- CLASSIC Liga dorastu“

SKS

OLEJÁR

P.H.K.

Detské verejné korčuľovanie

Verejné korčuľovanie MIX

FRAGOKOV

SKS

Verejné korčuľovanie Hokejka a puk

Detské verejné korčuľovanie

SKS

VUC akadémia dorast

VUC akadémia dorast

VUC ZŠ P. Sabadoša

VUC Spojená škola Ľ. Podjavorinskej

VUC

HA Slávia ZŠ – B

SKS

SKS

URO

DUKLA

BIBUS

KAPUŠANY

VUC akadémia dorast

VUC akadémia dorast

VUC ZŠ P. Sabadoša

VUC ELBA

Polícia – P

VUC

HA Slávia ZŠ – B

HA Slávia ZŠ -C2

SKS

SKS

SWIETELSKY

GERNAT

VEKO Hokejka a puk

Kraso

VUC akadémia dorast

VUC akadémia dorast

Opatrovat. služby

VUC ELBA

VUC ZŠ Bajkalska

VUC ZŠ-A

HA Slávia ZŠ – C2

HA Slávia ZŠ – C1 PLATENÁ MESTOM

SKS

SKS

OLEJÁR

ZAVADAN

BAUER

HRICA

Voľná hodina

VUC akadémia dorast

VUC akadémia dorast

Opatrovat. služby

VUC Mirka Nešpora

VUC ELBA

VUC ZŠ – A

HA Slávia ZŠ – B

HA Slávia ZŠ – C1 PLATENÁ MESTOM

SKS

SKS

KRASO

BIBUS

FIGO

LIBRETA

KRASO

VUC akadémia dorast

VUC akadémia dorast

Opatrovat. služby / MŠ Záborské

VUC ZŠ Lesnícka

VUC ZS Bajkalska

VUC ELBA

HA Slávia ZŠ – A

HA Slávia ZŠ – C2 PLATENÁ MESTOM

SKS

SKS

AUTOŠKOLA ŠVÁBY

OLEJÁR

CHMIN. N/V

TOXYA

PHK

KRASO

Kraso

DETSKÉ VEREJNÉ KORČUĽOVANIE

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE HOKEJKA A PUK

Verejné korčuľovanie MIX

FRAGOKOV

SKS

BABIE

GREGA

ŽILKA

JUKY

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE HOKEJKA A PUK

MAKY

MINÁRIK

KRASO

OLDO

DETSKÉ VEREJNÉ KORČUĽOVANIE

MICHALČIN

Verejné korčuľovanie MIX

SKS

VAVREK

FIĽO

ZAVADAN

REVIĽAK

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE HOKEJKA A PUK

Voľná hodina

VUC Akadémia dorast

VUC Akadémia dorast

Škôlky-Opatrovateľské služby

VUC ELBA

VUC ZŠ Prostejovska

VUC

HA Slávia ZŠ – B

HA Slávia ZŠ -C1 PLATENÁ MESTOM

SKS

SKS

URO

DUKLA

BIBUS

KAPUŠANY

Voľná hodina

VUC akadémia dorast

VUC akadémia dorast

Škôlky – MŠ Važecká

VUC ELBA

VUC ELBA

VUC

HA Slávia ZŠ – A

HA Slávia ZŠ – B

HA Slávia ZŠ C2

SKS

SKS

SWIETELSKY

GERNAT

Blesky

Kraso

VUC akadémia dorast

VUC akadémia dorast

Škôlky-Opatrovateľské služby

VUC ELBA

VUC ZŠ Prostejovska

VUC ZŠ A

HA Slávia ZŠ – C2

HA Slávia ZŠ – C1 PLATENÁ MESTOM

SKS

SKS

OLEJÁR

ZAVADAN

BAUER

HRICA

Voľná hodina

VUC akadémia dorast

VUC akadémia dorast

Škôlky – MŠ Zemplínska

VUC ZŠ Mirka Nešpora

VUC ELBA

VUC ZŠ – A

HA Slávia ZŠ – B

HA Slávia ZŠ – C1 PLATENÁ MESTOM

SKS

SKS

KRASO

BIBUS

FIGO

LIBRETA

Kraso

VUC Akadémia Dorast

VUC Akadémia dorast

Škôlky – Opatrovateľské služby

VUC ZŠ Šmeralová

VUC ELBA

VUC ZŠ Kendice

HA Slávia ZŠ – A

HA Slávia ZŠ – C2 PLATENÁ MESTOM

SKS

SKS

AUTOŠKOLA ŠVÁBY

Olejár

CHMIN. N/V

TOXYA

P.H.K.

KRASO

Kraso

Detské verejné korčuľovanie

Verejné korčuľovanie Hokejka a puk

VEREJNÉ KORČUĽOVANIE MIX

Fragokov

SKS

BABIE

GREGA

ŽILKA

JUKY

Verejné korčuľovanie Hokejka a puk

MAKY

MINÁRIK

KRASO

OLDO

Detské verejné korčuľovanie

MICHALČÍN

VEKO MIX

SKS

VAVREK

FIĽO

ZAVADAN

REVIĽAK

Verejné korčuľovanie HOKEJKA A PUK

28
29
30
31
1
2
3
+ Export Events