Voľná hodina 140€

 

* Voľné termíny môžete nájsť cez ->  VYHĽADAŤ „voľná hodina „

Loading Udalosti

Udalosti for november 2019

Udalosti Search and Views Navigation

Udalosť Views Navigation

Calendar of Udalosti

Calendar of Udalosti
pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota nedeľa

TRÉNING AMATÉRI

VUC SIBÍRSKA

VUC

MŠ ZEMPLÍNSKA – MŠ HABURSKÁ

VUC

VUC ELBA

VUC ELBA

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

URO

DUKLA

BIBUS

KAPUŠANY

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

GREGOROVCE – HUBOŠOVCE – MŠ VČIELKA

VUC ELBA

VUC ELBA

VUC LESNÍCKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

SWIETELSKY

GERNAT

Voľná hodina 140€

KRASO

HA Slávia 5. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 2. ročník

VEKO MIX

VEKO HOKEJKA A PUK

DETSKÉ VEKO

Voľná hodina 140€

VEKO MIX

SKS

OLEJÁR

ZAVADAN

BAUER

HRICA

Voľná hodina 120€

KRASO

HA Slávia 4. ročník

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 5. ročník

VEKO MIX

DETSKÉ VEKO

VEKO HOKEJKA A PUK

SKS

SKS

KRASO

BIBUS

FIGO

LIBRETA

Voľná hodina 120€

Voľná hodina 120€

Voľná hodina 140€

Voľná hodina 140€

Voľná hodina 140€

MORAVCIKOVA

DETSKÉ VEKO

VEKO MIX

VEKO HOKEJKA A PUK

SKS

FIĽO

Voľná hodina 160€

Chmin N/V

TOXYA

Voľná hodina 120€

Voľná hodina 120€

KRASO

SKS

SKS

ZÁPAS 5 MŽ

ZÁPAS 5 MŽ

VEKO MIX

FRAGOKOV

BABIE

GREGA

ŽILKA

JUKY

Voľná hodina 140€

MAKY

MINÁRIK

KRASO

OLDO

MICHALČÍN

TURNAJ 4. ročník

TURNAJ 4. ročník

TURNAJ 4. ročník

GASKO

DEDO JOZEF

FIĽO

ZAVADAN

REVIĽAK

Voľná hodina 140€

TRÉNING AMATÉRI

VUC

VUC

MŠ ZEMPLÍNSKA – MŠ HABURSKÁ

VUC KAPUŠANY

VUC ELBA

VUC ELBA

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

URO

DUKLA

BIBUS

KAPUŠANY

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

GREGOROVCE – HUBOŠOVCE – MŠ VČIELKA

VUC GREGOROVCE

VUC ELBA

VUC LESNÍCKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

SWIETELSKY

GERNAT

BLESKY

KRASO

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ BRATISLAVSKÁ – SV. GORAZDA

VUC ĽUBOTICE

VUC PROSTĚJOVSKÁ

VUC PROSTĚJOVSKÁ

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 5. ročník

SKS

OLEJÁR

ZAVADAN

BAUER

HRICA

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ ZEMPLÍNSKA

MŠ SOLIVARSKÁ

VUC M.NEŠPORA

VUC ELBA

VUC ELBA

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

KRASO

BIBUS

FIGO

LIBRETA

Voľná hodina 120€

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ VAŽECKÁ

VUC ŠMERALOVA

VUC ELBA

VUC SIBÍRSKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 5. ročník

SKS

AUTOŠKOLA ŠVÁBY

OLEJÁR

Chmin N/V

TOXYA

AOL

HOLEČKO

KRASO

SKS

SKS

VEKO HOKEJKA A PUK

VEKO MIX

ORÁČ

FRAGOKOV

BABIE

GREGA

ŽILKA

JUKY

Voľná hodina 140€

MAKY

MINÁRIK

KRASO

OLDO

MICHALČÍN

TURNAJ 3. ročník

TURNAJ 3. ročník

TURNAJ 3. ročník

GASKO

DEDO JOZEF

FIĽO

ZAVADAN

REVIĽAK

Voľná hodina 140€

TRÉNING AMATÉRI

VUC SIBÍRSKA

VUC

MŠ ZEMPLÍNSKA – MŠ HABURSKÁ

VUC KAPUŠANY

VUC ELBA

VUC ELBA

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

URO

DUKLA

BIBUS

KAPUŠANY

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

GREGOROVCE – HUBOŠOVCE – MŠ VČIELKA

VUC GREGOROVCE

VUC ELBA

VUC LESNÍCKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

SWIETELSKY

GERNAT

BLESKY

KRASO

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ BRATISLAVSKÁ – SV. GORAZDA

VUC MUKAČEVSKÁ

VUC PROSTĚJOVSKÁ

VUC ELBA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 5. ročník

SKS

OLEJÁR

ZAVADAN

BAUER

HRICA

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ ZEMPLÍNSKA

MŠ SOLIVARSKÁ

VUC M.NEŠPORA

VUC ELBA

VUC ELBA

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

KRASO

BIBUS

FIGO

LIBRETA

KRASO

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ VAŽECKÁ

VUC ŠMERALOVA

VUC ELBA

VUC SIBÍRSKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 5. ročník

SKS

AUTOŠKOLA ŠVÁBY

OLEJÁR

Chmin N/V

TOXYA

Voľná hodina 120€

CHOCHOLIČ

DETSKÉ VEKO

SKS

SKS

VEKO MIX

VEKO HOKEJKA A PUK

LEAR

FRAGOKOV

BABIE

GREGA

ŽILKA

JUKY

Voľná hodina 140€

MAKY

MINÁRIK

DETSKÉ VEKO

OLDO

MICHALČÍN

TURNAJ 4. ročník

TURNAJ 4. ročník

TURNAJ 4. ročník

GASKO

DEDO JOZEF

FIĽO

ZAVADAN

REVIĽAK

Voľná hodina 140€

TRÉNING AMATÉRI

VUC SIBÍRSKA

VUC

MŠ ZEMPLÍNSKA – MŠ HABURSKÁ

VUC KAPUŠANY

VUC ELBA

VUC ELBA

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

URO

DUKLA

BIBUS

KAPUŠANY

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

GREGOROVCE – HUBOŠOVCE – MŠ VČIELKA

VUC GREGOROVCE

VUC ELBA

VUC LESNÍCKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

SWIETELSKY

GERNAT

BLESKY

KRASO

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ BRATISLAVSKÁ – SV. GORAZDA

VUC ĽUBOTICE

VUC ELBA

VUC ELBA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 5. ročník

SKS

OLEJÁR

ZAVADAN

BAUER

Voľná hodina 140€

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ ZEMPLÍNSKA

MŠ SOLIVARSKÁ

VUC M.NEŠPORA

VUC M. NÁMESTIE

VUC ELBA

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

KRASO

BIBUS

FIGO

LIBRETA

KRASO

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ VAŽECKÁ

VUC ŠMERALOVA

VUC ELBA

VUC SIBÍRSKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 5. ročník

SKS

AUTOŠKOLA ŠVÁBY

OLEJÁR

VEKO MIX

TOXYA

Voľná hodina 120€

HOLEČKO

KRASO

SKS

SKS

ZÁPAS 5 MŽ

ZÁPAS 5 MŽ

VEKO MIX

VEKO HOKEJKA A PUK

BABIE

GREGA

ŽILKA

JUKY

FEDORČAK

MAKY

MINÁRIK

KRASO

OLDO

MICHALČÍN

DETSKÉ VEKO

VEKO HOKEJKA A PUK

VEKO MIX

GASKO

DEDO JOZEF

FIĽO

ZAVADAN

REVIĽAK

Voľná hodina 140€

TRÉNING AMATÉRI

VUC SIBÍRSKA

VUC

MŠ ZEMPLÍNSKA – MŠ HABURSKÁ

VUC KAPUŠANY

VUC CHMIN. J

VUC ELBA

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

URO

DUKLA

BIBUS

KAPUŠANY

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

GREGOROVCE – HUBOŠOVCE – MŠ VČIELKA

VUC GREGOROVCE

VUC CHMIN. J

VUC LESNÍCKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

SWIETELSKY

GERNAT

BLESKY

KRASO

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ BRATISLAVSKÁ – SV. GORAZDA

VUC MUKAČEVSKÁ

VUC CHMIN. J

VUC ELBA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 5. ročník

SKS

OLEJÁR

ZAVADAN

BAUER

HRICA

HA Slávia 5. ročník

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ ZEMPLÍNSKA

MŠ SOLIVARSKÁ

VUC M.NEŠPORA

VUC CHMIN. J

VUC E-TECH. P

HA Slávia 1. ročník

HA Slávia 4. ročník

SKS

SKS

KRASO

BIBUS

FIGO

LIBRETA

KRASO

VUC Spojená škola

VUC Spojená škola

MŠ VAŽECKÁ

VUC ŠMERALOVA

VUC CHMIN. J

VUC SIBÍRSKA

HA Slávia 2. ročník

HA Slávia 3. ročník

HA Slávia 5. ročník

SKS

AUTOŠKOLA ŠVÁBY

OLEJÁR

Chmin N/V

TOXYA

Voľná hodina 120€

Voľná hodina 120€

KRASO

SKS

SKS

VEKO

VEKO

VEKO

VEKO

BABIE

GREGA

ŽILKA

JUKY

Voľná hodina 140€

MAKY

MINÁRIK

KRASO

OLDO

MICHALČÍN

TURNAJ 4. ročník

TURNAJ 4. ročník

TURNAJ 4. ročník

GASKO

DEDO JOZEF

FIĽO

ZAVADAN

REVIĽAK

Voľná hodina 140€

+ Export Events